Złoto to dopiero początek

image

Jeśli widzisz przed sobą wyboje na drodze, najlepiej przygotuj się na to, co ma nadejść. Na przykład teraz widzimy oznaki dalszego przyspieszania inflacji. 12 maja 2021 roku, CBNC podało, że "inflacja w kwietniu przyspieszyła w najszybszym tempie od ponad 12 lat". Tego samego dnia ceny złota poszły w górę.

Wszyscy już to widzieliśmy - kiedy ludzie widzą oznaki zawirowań gospodarczych na horyzoncie, zwracają się ku złotu jako bezpiecznej przystani dla swojego majątku. Jest to sprawdzona w czasie strategia zabezpieczenia się przed inflacją, ale jeśli patrzysz tylko na złoto, możesz stracić wiele.

 

Dywersyfikacja nie kończy się na złocie.

Dywersyfikacja to sprawdzony sposób na zabezpieczenie swojego majątku. Każdy rodzaj aktywów niesie ze sobą pewien poziom ryzyka, ale poprzez włączenie wielu klas aktywów do swojego portfela - wkładając swoje jaja do więcej niż jednego koszyka - możesz obniżyć poziom ryzyka finansowego.

Kiedy rozważamy metale szlachetne do portfela, pierwszą rzeczą, która przychodzi nam na myśl jest złoto. I nie bez powodu! Złoto jest sprawdzonym w czasie bezpiecznym aktywem, a jego historia jako magazynu bogactwa sięga tysięcy lat wstecz. Oczywiście, nie trzeba sięgać aż tak daleko wstecz, aby dowiedzieć się dlaczego. Na przykład 11 maja 2021 r. Reuters podał, że ceny złota wzrosły o ponad 3% w poprzednim tygodniu po przekroczeniu progu 1800 USD za uncję.

Według Carlo Alberto De Casa, głównego analityka ActivTrades, "zainteresowanie [złotem] pozostaje wysokie z powodu obaw o inflację i słabych danych o zatrudnieniu w USA. [Osoby prywatne] postrzegają teraz złoto jako zabezpieczenie przed inflacją.... Nawet z technicznego punktu widzenia, złoto znajduje się w silnym trendzie pozytywnym. "

Ale jeśli dywersyfikacja jest Twoim celem, ważne jest, abyś rozważył dodanie do swojego portfela czegoś więcej niż tylko złota.

Koniecznie weź pod uwagę srebro, platynę i pallad.

4 maja 2021 r. nagłówek MarketWatch brzmiał: "Pallad osiąga rekordowy poziom ponad 3000 dolarów za uncję". W ostatnim wywiadzie dla CNBC, Chris Wyllie, dyrektor inwestycyjny w Connor Broadley Wealth Management, powiedział, że chociaż nadal sugerują dywersyfikację za pomocą złota, "wolą obecnie srebro, które ma również zastosowania przemysłowe".

Dywersyfikacja polega na odpowiedzialnym obniżaniu ryzyka poprzez alokowanie części portfela w różne aktywa i klasy aktywów.

W momencie, gdy osoby prywatne zwracają się ku metalom szlachetnym, poza złotem, teraz może być idealny czas, aby rozważyć alokację części portfela w srebro, platynę i pallad.

Można nawet trzymać metale szlachetne na koncie IRA.

Posiadanie metali szlachetnych nie kończy się na osobistym posiadaniu. Jeśli szukają Państwo dodatkowych form zabezpieczenia, mogą Państwo rozważyć posiadanie metali szlachetnych jako części swojego portfela emerytalnego w ramach samodzielnie zarządzanego konta IRA.

Przed podjęciem decyzji, która z tych opcji jest dla Państwa odpowiednia, proszę zadzwonić do U.S. Money Reserve. Ważne jest, aby mieć jak najwięcej informacji i czuć się bezpiecznie wiedząc, że podjęli Państwo właściwą decyzję dla swojej wyjątkowej sytuacji. Kiedy Państwo zadzwonią, dedykowany pracownik ds. obsługi klienta zapozna Państwa z wszystkimi opcjami i pomoże zdywersyfikować Państwa portfel za pomocą metali szlachetnych. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na osobiste zabezpieczenie metali szlachetnych, czy też otworzą Państwo konto IRA z metalami szlachetnymi (lub zyskają dodatkową dywersyfikację, robiąc jedno i drugie), będziemy z Państwem na każdym kroku.

Złoto to dopiero początek. Teraz jest idealny czas, aby odkryć szersze korzyści oferowane przez dywersyfikację portfela o dodatkowe metale szlachetne.

Więcej na: http://invest-gold.pl