Rosnący popyt na monety

image

Popyt na fizyczne posiadanie metali szlachetnych gwałtownie rośnie. Wcześniej omówiłem kilka z rosnącej liczby powodów posiadania metali szlachetnych, takich jak rosnące zadłużenie federalne i posiadanie złota jako zabezpieczenia przed zmiennością na giełdzie. To ma sens, że te powody doprowadziłyby do wysokiego poziomu popytu ze strony świadomych członków społeczeństwa, ale niewielu mogło przewidzieć, jak szeroko wzrósł popyt. Wśród tych, którzy zostali zaskoczeni, znalazła się sama Mennica Amerykańska.

Mennica Amerykańska ogłosiła

,

że

nie jest w stanie nadążyć za eksplodującym popytem na złote i srebrne monety bulionowe w 2020 roku i do stycznia 2021

roku.

2 lutego 2021 roku Mennica Amerykańska

ogłosiła

,

że nie jest w stanie sprostać popytowi na złote i srebrne monety bulionowe w 2020 roku i do stycznia 2021

roku.

W swoim oświadczeniu Mennica sprecyzowała, że ogranicza dystrybucję swoich złotych, platynowych, a zwłaszcza srebrnych monet do określonych dealerów z powodu dużego popytu, zwłaszcza po tym, jak ceny srebra osiągnęły ośmioletni szczyt.

Sprzedaż metali szlachetnych była na tej trajektorii od jakiegoś czasu

.

Zgodnie z danymi dostarczonymi przez Mennicę Amerykańską, sprzedaż złotych monet kruszcowych w USA wzrosła o 258% w 2020 roku. W tym samym czasie sprzedaż srebrnych monet wzrosła o 28%. Popyt ten wciąż trwa. Sprzedaż srebrnych monet Mennicy w samym styczniu skoczyła o 24%, do 4,775 mln uncji, co jest najwyższym poziomem popytu w styczniu od lat.

Prezes U.S. Money Reserve i były dyrektor mennicy Philip N. Diehl powiedział: "Przy ponad dwukrotnym wzroście cen srebra w ciągu ostatnich 11 miesięcy, Mennica U.S. robi wszystko, aby zaspokoić popyt. Będzie to nie lada wyzwanie, gdyż siły rynkowe wydają się napędzać popyt na jeszcze wyższym poziomie."

W tym okresie rekordowego popytu na srebro, U.S. Money Reserve z dumą ogłasza zestaw 2021 3-Coin Silver American Eagle Reagan Legacy Set.

Zestaw 2021 3-Coin Silver American Eagle Reagan Legacy Set wyznacza wyjątkowy czas w historii. Współczesne emisje prawie wszystkich amerykańskich monet Srebrny Orzeł są zazwyczaj produkowane w Mennicy Amerykańskiej w West Point. Jednak w związku z rosnącym popytem na srebro i globalnymi ograniczeniami podaży w ciągu ostatniego roku, Mennica Amerykańska musiała uzupełnić produkcję Srebrnych Amerykańskich Orłów w mennicach w San Francisco i Filadelfii, oprócz swojego zakładu w West Point.

Ten zestaw trzech monet zawiera Srebrne Orły ze wszystkich trzech mennic i przedstawia jedną z ostatnich odsłon ikonicznego wzoru rewersu orła autorstwa Johna Mercanti. Każda moneta posiada certyfikat jakości muzealnej MS-70 "First Day of Issue" nadany przez PCGS ze specjalnym oznaczeniem "Type 1" i zawiera specjalną etykietę ręcznie podpisaną przez szanowanego członka rodziny Reagana jako część ekskluzywnej serii Reagan Legacy Signature Series U.S. Money Reserve.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy jedynym dostawcą tej ekskluzywnej oferty w czasie, gdy popyt na srebro osiąga nowe szczyty. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym zestawie trzech monet i uzyskać informacje o tym, jak możesz skorzystać z tej limitowanej okazji.

Share this postFacebookTwitterLinkedInPowiązane postyA New Millennium of American Debt2021-09-02When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu, rozważ spróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do
wyboru
dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
lub nauczyciel, dobrze jest poprosić o
pomoc2021-08-11Moc ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11