Hot dogi, fajerwerki i wolność finansowa

image

Uwielbiam czwarty lipca. Za każdym razem, gdy mogę zebrać wszystkie moje dzieci, aby spędzić czas z rodziną i cieszyć się dobrym jedzeniem, jestem szczęśliwą mamą. Ale czwarty jest dla mnie wyjątkowy również z innego powodu: to święto, które pozwala nam świętować naszą miłość do tego wspaniałego kraju i wszystkie cenne wolności, które wynikają z bycia obywatelami USA.

Ale wolność dla każdego z nas oznacza coś innego. Moje najmłodsze dzieci, na przykład, mogą postrzegać wolność jako zostawanie do późna, kiedy tylko chcą. Dla studentów, wolność może oznaczać ucieczkę od nauki, egzaminów i kredytów studenckich. Ale dla mnie słowo "wolność" znaczy o wiele więcej.

Wszyscy mamy różne pomysły, jeśli chodzi o wolność finansową.

Na początku tego miesiąca, zobaczyłem

wyniki

ankiety

przeprowadzonej 14 czerwca 2021 roku przez Franklin Templeton, w której stwierdzono, że respondenci "częściej uważają koncepcję wolności finansowej za atrakcyjną niż koncepcję emerytury, ale mniej prawdopodobne jest, że uważają ten cel za osiągalny. "

Te wyniki ankiety naprawdę uderzyły mnie jako dziwne, ponieważ nie interpretuję "wolności finansowej" jako "niewyobrażalnie bogatej". Dla mnie wolność finansowa to w mniejszym stopniu kupowanie wszystkiego, co się da, a w większym - możliwość wygodnego życia przy jednoczesnym lokowaniu pieniędzy dokładnie tam, gdzie chcę. Chodzi o poziom niezależności finansowej, który można osiągnąć - ale tylko po długich przygotowaniach i starannym planowaniu.

Według Ronalda Reagana, nie można być naprawdę wolnym bez wolności finansowej.

Kilka lat temu zorganizowaliśmy kolację firmową w U.S. Money Reserve, na której obecny był nie kto inny jak Michael Reagan, syn Prezydenta Ronalda Reagana. Zaprosiliśmy pana Reagana do zabrania głosu, a kiedy to zrobił, powiedział coś, co wydało mi się niezwykłe:

"Mój ojciec [Ronald Reagan] wierzył, że nie można być wolnym, nie będąc wolnym finansowo. Złoto czyni cię wolnym finansowo."

-


Michael Reagan, syn prezydenta Ronalda

ReaganaWydaje się, że dla prezydenta Reagana wolność finansowa oznaczała świadomość, że część twoich ciężko zarobionych pieniędzy jest bezpiecznie przechowywana w formie twardego, fizycznego aktywa, które możesz trzymać w swoich rękach i przechowywać tak, jak uważasz za stosowne, wolny od ingerencji banku lub rządu. Jako America's Gold Authority, my w U.S. Money Reserve zgadzamy się z tym - złoto może zapewnić poziom pewności, którego inne aktywa nie są w stanie zapewnić.

Wolność finansowa jest możliwa, a metale szlachetne mogą pomóc Ci ją osiągnąć.

W ten weekend, kiedy będziecie zbierać się z przyjaciółmi i rodziną na grilla, gry trawnikowe i fajerwerki, poświęćcie chwilę, aby naprawdę docenić wolności, którymi możemy cieszyć się w Stanach Zjednoczonych Ameryki. To prawdziwe błogosławieństwo móc nazywać ten kraj naszym własnym i cieszyć się wszystkimi możliwościami i korzyściami, które wiążą się z byciem Amerykaninem.

Jedną z tych korzyści jest możliwość wzięcia naszej przyszłości w nasze własne ręce i pracy nad osiągnięciem wolności finansowej na naszych własnych warunkach. Jeśli, podobnie jak prezydent Reagan, zdecydujecie, że złoto lub inne metale szlachetne powinny stać się częścią Waszej przyszłości, U.S. Money Reserve będzie Wam pomagać na każdym kroku.

Z okazji zbliżającego się weekendu życzymy Tobie i Twojej rodzinie bezpiecznego i szczęśliwego czwartego lipca!

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsNowe tysiąclecie amerykańskiego zadłużenia2021-09-02When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu, rozważ spróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do
wyboru
dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
lub nauczyciel, dobrze jest poprosić o
pomoc2021-08-11Moc ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11