Dywersyfikacja za pomocą złota to nie tylko spryt - to może być także zabawa

image

Przez ostatnie kilka tygodni mówiłem o wolności - wolności od stresu, wolności do świętowania sukcesów i wolności finansowej. W tym tygodniu chciałbym opowiedzieć o jeszcze jednej wolności: wolności do zabawy, a konkretnie o wolności do zabawy podczas budowania swojego portfela.

Możesz się dobrze bawić, budując swój portfel.

Zarządzanie swoim majątkiem i budowanie lub utrzymywanie portfela może często wydawać się trudnym, pozbawionym radości zadaniem.

Z

pewnością jest to poważna sprawa; 13 lipca 2021 roku The Wall Street Journal doniósł, że "stopa inflacji w USA osiągnęła ostatnio 13-letni poziom, wywołując debatę na temat tego, czy kraj wchodzi w okres inflacji podobny do tego z lat 70-tych. "

Ale "poważny" nie musi oznaczać "pozbawiony radości"

.

Jeśli, tak jak ja, uwielbiasz uczyć się nowych rzeczy, to jedną z najprzyjemniejszych części budowania portfela może być dywersyfikacja. Masz możliwość odkrywania i poznawania świata pełnego opcji, jeśli chodzi o aktywa i klasy aktywów oraz wybierania aktywów, które najlepiej pasują do Twoich celów i potrzeb, aby stworzyć unikalny, zrównoważony portfel.

Budowanie portfela jest jeszcze przyjemniejsze z metalami szlachetnymi.

Sprawy mogą stać się jeszcze bardziej interesujące, gdy zaczniesz odkrywać aktywa alternatywne, takie jak metale szlachetne. Aktywa alternatywne zyskują na popularności - do tego stopnia, że MarketWatch poinformował 30 czerwca 2021 r., że HSBC Asset Management, część jednego z największych banków na świecie, "rekomenduje alternatywne klasy aktywów", przy czym główny globalny strateg Joe Little powiedział, że "dla rynków ... sprawy [mogą] stać się nieco bardziej skomplikowane. "

Z tą rosnącą popularnością, aby pomóc Ci uspokoić umysł, możesz zrelaksować się wiedząc, że podejmujesz pozytywną decyzję dla swojego portf

ela

.

Złoto jest sprawdzonym w czasie magazynem bogactwa, którego historia sięga niemal tak daleko, jak sama cywilizacja. Tak więc, kiedy przychodzi do wyboru produktów z metali szlachetnych, mogą Państwo pozwolić sobie na łatwy i bezstresowy proces współpracy z Zarządzającym Rachunkiem Rezerwy Pieniężnej USA.

Ponieważ mogą Państwo wybierać spośród monet bulionowych i lustrzanych, monet certyfikowanych, sztabek i produktów z całego świata o różnych wzorach, odkrycie radości z posiadania metali szlachetnych jest możliwe dzięki jednemu telefonowi. Każdy z naszych produktów jest objęty gwarancją rządową na wagę, zawartość i czystość, więc wszystko, co musisz zrobić, to dobrze się bawić wybierając produkty i budując portfel z dostępnych opcji.

U.S. Money Reserve może nawet pomóc w stworzeniu unikalnego portfela dostosowanego do konkretnych celów dywersyfikacji.

Bez względu na rozmiar i zakres portfela, który chcą Państwo zbudować, U.S. Money Reserve służy pomocą dzięki naszemu zespołowi wyspecjalizowanych pracowników ds. obsługi klienta i obszernej bibliotece ekskluzywnych zasobów do Państwa dyspozycji. Nawet jeśli są Państwo nowicjuszami w dziedzinie metali szlachetnych, nie ma powodu do obaw - Państwa Doradca Klienta będzie z Państwem na każdym kroku, upewniając się, że Państwa doświadczenie z metalami szlachetnymi jest tak łatwe i przyjemne, jak to tylko możliwe.

Jeśli chcą Państwo dodać metale szlachetne do samodzielnie zarządzanego konta IRA, zachęcam do skorzystania z naszego BEZPŁATNEGO narzędzia Metals IQ Portfolio Builder™. Dzięki naszemu Metals IQ Portfolio Builder, wszystko co musisz zrobić, to odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a narzędzie zrobi resztę! Jest to łatwy i przyjemny sposób na otrzymanie w pełni konfigurowalnego portfela metali szlachetnych, zbudowanego specjalnie dla Państwa.

Zbyt często ignorujemy zabawę, kiedy mówimy o oszczędzaniu lub ochronie naszego osobistego bogactwa. Ale dzięki ekscytującemu światu metali szlachetnych i szybkiej, przyjaznej pomocy Zarządzającego Rachunkiem Rezerwy Pieniężnej USA, wierzę, że budowanie i utrzymywanie portfela może być naprawdę przyjemnym doświadczeniem. Radość płynie z wiedzy, że decyzje zostały podjęte w sposób świadomy i pewny, a my staramy się zapewnić, aby każdy krok był prosty, bezpieczny i przyjemny, jak to tylko możliwe.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsA New Millennium of American Debt2021-09-02When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu, rozważ spróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do
wyboru
dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
lub nauczyciel, dobrze jest poprosić o
pomoc2021-08-11Moc ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11