Nie zapomnij świętować swoich sukcesów

image

Na początku tego miesiąca rozmawialiśmy o wolności finansowej. W zeszłym tygodniu rozmawialiśmy o wolności od stresu finansowego. W tym tygodniu chciałbym porozmawiać o czymś nieco bardziej zabawnym - o wolności do świętowania swoich sukcesów.

Spędzamy całe nasze dorosłe życie pracując na to, aby nasza emerytura była jak najbardziej komfortowa. Jeśli mamy dzieci, ciężko pracujemy, aby zapewnić im jak najwięcej możliwości. I chociaż nie ma nic złego w ciężkiej pracy - ja uwielbiam satysfakcję, która płynie ze świadomości, że zawsze daję z siebie wszystko w U.S. Money Reserve - to ważne jest również, aby wygospodarować trochę czasu na poklepanie się po plecach i docenienie dotychczasowych osiągnięć.

Jeśli dywersyfikowałeś swoje inwestycje w złoto, czas to uczcić.

Złoto jest sprawdzonym w czasie magazynem bogactwa. Jeśli nie wiedzieliśmy o tym wcześniej, to z pewnością przekonaliśmy się o tym podczas Wielkiej Recesji. W rzeczywistości, złoto odnotowywało imponujące zyski w wielu najtrudniejszych dla naszego kraju okresach gospodarczych.

Źródło: World Gold CouncilW

ciągu

zaledwie ostatnich 20 lat, złoto odnotowało niezwykły wzrost. Nawet przy niewielkiej alokacji w portfelu, złoto pokazało swoją zdolność do zwiększania potencjału zysku.

Źródło: Macrotrends


Źródło: Zakres dat od 10/27/00 do 08/07/20. Kitco, Yahoo! Finance, Reuters. W oparciu o alokację 75/25 akcje (Dow)/złoto.

Jeśli zdecydowałeś się na dodanie metali szlachetnych do swojego portfela w ciągu ostatnich 20 lat, gratulacje! Doświadczyłeś siły dywersyfikacji, którą mogą zapewnić tylko metale szlachetne. Pozwól sobie na chwilę (lub nawet cały dzień, weekend, lub więcej!), aby się zrelaksować i cieszyć się spokojem umysłu, który wynika z zaufania do swojej przyszłości. W końcu jedną z podstawowych korzyści płynących z posiadania metali szlachetnych jest ich długoterminowy potencjał zysku.

Jeśli dopiero zaczynacie Państwo swoją przygodę z metalami szlachetnymi, to również warto to uczcić.

Jeśli właśnie wkroczyłeś w świat metali szlachetnych, być może już przeprowadziłeś swoje badania i dostrzegłeś wiele korzyści płynących z posiadania złota. Złoto może służyć jako długoterminowy magazyn bogactwa, środek do przekazywania pokoleniowego bogactwa, a także sposób na dywersyfikację portfela emerytalnego za pomocą samozarządzającego się konta IRA z metalami szlachetnymi.

Nawet jeśli jesteś nowy w temacie metali szlachetnych, to też jest powód do świętowania! Właśnie podjęliście Państwo ważną decyzję, która może pomóc zabezpieczyć lepszą przyszłość zarówno dla siebie, jak i dla swoich bliskich. Czekając i obserwując, co stanie się dalej, poświęć trochę czasu, aby docenić ciężką pracę, jaką włożyłeś w podjęcie tej decyzji. Zasłużyłeś na to.

Jeśli jeszcze nie rozpoczęli Państwo swojej podróży z metalami szlachetnymi, mogą ją Państwo rozpocząć już dziś, zwracając się do U.S. Money Reserve.

Jeśli jeszcze nie doświadczyli Państwo siły i radości dywersyfikacji za pomocą metali szlachetnych, czeka na Państwa cały świat możliwości. U.S. Money Reserve jest tu po to, aby pomóc Państwu w tej podróży, a dedykowani Account Executives będą przy Państwa boku na każdym kroku.

W lipcu nie zapominajmy, że jedną z najważniejszych wolności jest wolność do świętowania - zwłaszcza jeśli chodzi o świętowanie naszych osiągnięć. Ciężko pracujemy, aby zapewnić lepsze życie sobie i tym, na których nam zależy. Powinniśmy poświęcić czas na uznanie naszych sukcesów i wykorzystać te pozytywne uczucia, aby pomóc nam dalej iść naprzód.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsA New Millennium of American Debt2021-09-02When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu, rozważ spróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do
wyboru
dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
lub nauczyciel, dobrze jest poprosić o
pomoc2021-08-11Moc ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11