Dlaczego tak wielu Amerykanów nie jest finansowo przygotowanych do przejścia na emeryturę

image

Jeśli chodzi o oszczędzanie na emeryturę, wielu Amerykanów boryka się z problemami - od tego, ile oszczędzać, do tego, co zrobić ze swoimi oszczędnościami. W rzeczywistości "około 60% Amerykanów nie posiada żadnych oszczędności na kontach emerytalnych takich jak 401(k)s czy IRA", donosi Business Insider.

Co więcej, nawet ci, którzy finansowo przygotowują się do przejścia na emeryturę, mogą nie zbierać takich nagród jak poprzednie pokolenia. Wciąż mamy do czynienia z ogólnokrajowym deficytem. Employee Benefit Research Institute (EBRI) szacuje ten niedobór oszczędności emerytalnych na 4,13 biliona dolarów dla głów gospodarstw domowych w wieku od 25 do 64 lat, ale National Institute on Retirement Security (NIRS) uważa, że niedobór ten jest znacznie wyższy i wynosi 68 bilionów dolarów.

Dlaczego wielu Amerykanów nie ma wystarczających oszczędności emerytalnych? Teorii jest mnóstwo i choć każda sytuacja jest inna, istnieje kilka czynników, które mogą przyczynić się do tych emerytalnych bolączek.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o stanie planowania emerytalnego w Ameryce i jak możesz lepiej chronić swój majątek i standard życia z Self-Directed Precious Metals IRA.

#1: Mniej niż idealne środowisko ekonomiczneDla

wielu osób Wielka Recesja jest odległym wspomnieniem. Dla innych fakt, że najdłuższa recesja od czasów II wojny światowej "oficjalnie zakończyła się" w czerwcu 2009 roku, znaczy bardzo niewiele, ponieważ nadal zmagają się z zadłużeniem, malejącym wzrostem płac i mniejszymi możliwościami ekonomicznymi.

"W całym 2016 roku gospodarka wzrosła o 1,6 procent, co jest najniższym odczytem w historii od 2011 roku i spadło z wzrostu o 2,6 procent w poprzednim roku" - donosi The Washington Post. Dane te cementują status Obamy jako pierwszego prezydenta od czasów Herberta Hoovera, który nie miał przynajmniej jednego roku wzrostu gospodarczego na poziomie 3 procent lub wyższym, dodaje Los Angeles Times.

Wzrost gospodarczy w przeszłości może być jednym z czynników, ale inny jest tuż za horyzontem - populacja USA nie rośnie tak szybko jak kiedyś. W rzeczywistości wskaźnik urodzeń jest najniższy w historii USA, mówi The Week, co może prowadzić do zmniejszenia liczby pracowników i mniejszej ilości towarów i usług, które firmy mogą produkować, nie wspominając o braku równowagi w liczbie osób rozpoczynających i kończących pracę.

#

Tylko

połowa pracowników sektora prywatnego ma dostęp do pracow

niczych programów

emerytalnych, co

jest

najniższym odsetkiem od 1979 roku i jest mało prawdopodobne, aby ten dostęp zwiększył się w przyszłości

.

Gospodarstwa domowe w wieku od 55 do 64 lat są obecnie ostatnią kohortą, w której większość gospodarstw domowych jest objęta planem o zdefiniowanym świadczeniu, mówi NIRS. (Uwaga: plan o zdefiniowanym świadczeniu, często określany jako plan emerytalny, gwarantuje określoną wypłatę po przejściu na emeryturę.

Plan o zdefiniowanej

składce, jak 401(k), określa ile pieniędzy trafi do planu emerytalnego, a nie jaki będzie wynik.)

Nawet pracownicy posiadający 401(k) mogą nie być w pełni przygotowani do emeryt

ury.

"Na początku 401(k) zostało zaprojektowane jako plan oszczędnościowy, dodatek, plan oszczędnościowy" - mówi założyciel Vanguard, John C. Bogle. "Nigdy nie był zaprojektowany jako plan emerytalny. "

#3: Social Security jest daleki od bezpieczeństwaSocial

Security zapewnia obecnym emerytom większość ich dochodów, donosi NIRS, a program jest stałym elementem amerykańskiego życia od 1935

roku.

Ostatnio jednak pojawiły się pogłoski, że program może wkrótce stanąć w obliczu poważnych zmagań. W rzeczywistości, badanie Transamerica z 2016 roku donosi, że 77 procent pracowników obawia się, że Social Security zabraknie pieniędzy do czasu, gdy będą gotowi przejść na emeryturę.

"Maksymalne miesięczne świadczenie Social Security dla osób przechodzących na emeryturę w pełnym wieku emerytalnym wynosi zaledwie 2 687 dolarów; średnia wypłata wynosi około 1 360 dolarów dla wszystkich emerytów, czyli mniej niż 16 000 dolarów rocznie" - pisze Forbes. Poleganie wyłącznie na Social Security jest jak chodzenie po linie, balansowanie, które może się skończyć w każdej chwili.

#4: Ogólny brak wiedzy

finansowejNajwiększym problemem Amerykanów podczas planowania emerytury jest niewiedza, donosi Business Insider. Zgodnie z wynikami badania Prudential Investments, 40 procent osób w wieku przedemerytalnym "nie wie, co zrobić, aby przygotować się do emerytury. "

Jeśli chodzi o zwiększenie gotowości do przejścia na emeryturę w USA, "podstawowym składnikiem będzie poprawa zrozumienia przez pracowników, jak przygotować się do emerytury", mówi Larry Fink, dyrektor generalny BlackRock. "Teraz nadszedł czas, aby umożliwić oszczędzającym korzystanie z nowych technologii i edukacji, której potrzebują do podejmowania mądrych decyzji finansowych. Bezpieczeństwo emerytalne to kwestia wspólnego bezpieczeństwa ekonomicznego.

"

Finansowe przygotowanie do emerytury to coś więcej niż odkładanie określonego procentu swoich dochodów każdego miesiąca. Chodzi o zrozumienie wszystkich dostępnych opcji, takich jak program U.S. Money Reserve's Gold Standard IRA. Zarejestruj się, aby otrzymać darmowy zestaw informacyjny Precious Metals IRA, aby pogłębić swoją wiedzę już dziś. To może być krok, którego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele emerytalne.

#

Strategowie przewidują, że indeks Standard & Poor's 500-stock zyska średnio 4 procent w 2017 roku - najniższy oczekiwany roczny zysk dla rynku akcji od 2005 roku" - donosi Bespoke Investment Group za pośrednictwem The Washington Post. Co więcej, w ciągu ostatnich kilku miesięcy giełdowi "profesjonaliści" obniżali swoje oczekiwania co do tego, co ich zdaniem zwróci rynek akcji w najbliższym roku, ale także w ciągu najbliższych kilku dekad.

"Jeśli średnie roczne zwroty z rynku akcji spadną o dwa punkty procentowe w ciągu najbliższych kilku dekad, 25-latek oszczędzający na emeryturę musiałby ponad dwukrotnie zwiększyć kwotę, którą oszczędza, aby uzupełnić niedobór" - podaje EBRI za pośrednictwem The Washington Post.

Czy to spekulacja bez precedensu? Niekoniecznie. "GMO, firma finansowa, która trafnie przewidziała dwa poprzednie załamania rynku, ogłosiła we wrześniu, że oczekuje, iż amerykańskie akcje będą spadać średnio o 3,6 proc. rocznie przez następne siedem lat" - pisze The Washington Post.

Przy obecnej prognozie tradycyjne sposoby oszczędzania na emeryturę mogą nie przynieść rezultatów, na które liczy większość osób przed emeryturą.

Twoja najlepsza opcja? Zabezpiecz swoją własną

emeryturęNIRS potwierdził to, co większość już wie. Obecne systemy oszczędzania na emeryturę nie sprawdzają się w przypadku wielu gospodarstw domowych. Przez trzy kolejne lata Stany Zjednoczone zajmowały 19 miejsce w globalnej analizie bezpieczeństwa emerytalnego, za Australią, Nową Zelandią, Japonią, Koreą Południową, Kanadą i 13 krajami europejskimi, pisze The Atlantic. Większość Amerykanów może nie być w stanie utrzymać swojego standardu życia po przejściu na emeryturę, nawet jeśli będą pracować do 67 roku życia. Czy jesteś jednym z nich?

Przejmij kontrolę dzięki Samodzielnemu Kontu IRA z Metalami SzlachetnymiJeśli

ochrona Twojej emerytury jest dla Ciebie ważna, warto rozważyć Samodzielne Indywidualne Konto Emerytalne (IRA) z Metalami Sz

lachetnymi.

Podobnie jak konwencjonalne konto IRA, Samodzielne Konto IRA Metali Szlachetnych może posiadać aktywa niepapierowe, takie jak złoto i srebro, oprócz powszechnie posiadanych akcji, obligacji czy funduszy inwestycyjnych. Z tego powodu może ono oferować unikalne korzyści w stosunku do tradycyjnego konta emerytalnego, w tym zwiększoną dywersyfikację, potencjał wzrostu, ubezpieczenie od wahań walutowych i inflacji, a co najważniejsze - kontrolę.

Samodzielne konta IRA z metali szlachetnych są samodzielnie zarządzane, co oznacza, że mają Państwo kontrolę nad składem aktywów. Nie jesteś ograniczony do posiadania tylko tradycyjnych aktywów na koncie i nie jesteś zamknięty w z góry ustalonej grupie aktywów wybranej przez opiekuna funduszu, którego nigdy nie poznałeś. Kontrolują Państwo swoje zyski, straty i stopień ryzyka - nikt inny.

Sytuacja oszczędności emerytalnych w Ameryce może być na najlepszej drodze do ogłoszenia katastrofy. Tylko czas pokaże. Zanim sytuacja się pogorszy, zrób pierwszy krok w kierunku ochrony swojej emerytury. Połącz swój najważniejszy portfel z jednym z najlepszych ubezpieczeń ekonomicznych w historii - fizycznym złotem i srebrem. Profesjonalni pracownicy ds. kont IRA są dostępni, by omówić i zbadać Twoje indywidualne potrzeby emerytalne już dziś. Zadzwoń pod

numer

1-844-307-1589

, aby dowiedzieć się więcej o programie IRA U.S. Money Reserve's Gold Standard Precious Metals! Economic recoveryIRAretirement planningShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsA New Millennium of American Debt2021-09-02When
it Comes
to Gold,
Act-Don'
t React.

2021-08-25W tym tygodniu rozważ spróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
instrumentów do zbalansowanego portfela2021-08-18Wypełniłeś
swój 401(k) składek emerytalnych. Co teraz?
2021-08-13Tutor czy nauczyciel, dobrze jest poprosić o pomoc2021-08-11