Teksas zatwierdza zwolnienie podatkowe dla metali szlachetnych

image

Wyborcy w Teksasie zatwierdzili ustawę, która wzmacnia argumenty przemawiające za metalami szlachetnymi w strategiach dywersyfikacji majątku i emerytalnych IRA.

Propozycja nr 9 w stanie Lone Star State oznacza, że metale szlachetne przechowywane w depozytach metali szlachetnych są zwolnione z podatku od nieruchomości.

Depozytariusze metali szlachetnych to obiekty, w których właściciele mogą bezpiecznie przechowywać swoje złoto, srebro, platynę i inne metale.

Tradycyjnie, stan nie opodatkowywał takich udziałów. Wyraźną korzyścią jest jednak to, że zwolnienie z podatku od nieruchomości jest teraz skodyfikowane w prawie stanowym. Jest to dodatkowa warstwa ochrony finansowej dla posiadaczy metali szlachetnych.

Teksas nie jest jedynym stanem, który przygląda się roli, jaką metale szlachetne odgrywają w gospodarce i bogactwie osobistym. Inne stany analizują kroki legislacyjne, które mają pomóc mieszkańcom w zabezpieczeniu swoich pieniędzy za pomocą metali szlachetnych.

IRA-Approved Precious Metals

OptionsKąt depozytowy jest kluczowym elementem, o którym należy pamiętać. To dlatego, że IRS dyktuje, że metale szlachetne nie mogą być przechowywane w osobistej rezydencji, a nawet w bankowej skrytce depozytowej, jeśli są one częścią samozarządzającego się konta IRA.

Wysoko rafinowany kruszec może być włączony do Twojego IRA tylko wtedy, gdy jest "w fizycznym posiadaniu banku lub zatwierdzonego przez IRS niebankowego powiernika", pisze IRS.

Przechowywanie złota na IRA w domu może być uznane za jego dystrybucję. Oznacza to, że możesz stracić odroczone od podatku korzyści i ponieść karę, jeśli masz mniej niż 59½ lat i przechowujesz swoje złoto w domu.

Jak

donosi Wall Street Journal, IRS "ostrzega podatników, aby byli ostrożni wobec każdego, kto twierdzi, że metale szlachetne przechowywane na Twoim koncie IRA mogą być przechowywane w domu lub w skrytce depozytowej. "

CZYTAJ WIĘCEJ

: Jeśli przechowywanie metali szlachetnych w depozycie nie wchodzi obecnie w grę, oto dodatkowe sposoby na ich przechowywanie.

The Buildup to a Big WinTutaj

jest kompletny język Proposition 9 (HJR 95):

"Poprawka konstytucyjna upoważniająca ustawodawcę do zwolnienia z podatku ad valorem metali szlachetnych przechowywanych w depozycie metali szlachetnych znajdujących się w tym stanie. "

Komentarze mediów wspierających ustawodawstwo podkreślają jego liczne korzyści

:
  • "Żadna jurysdykcja nie pobiera teraz takich podatków; utrzymanie tego w ten sposób uniemożliwi wyjście tych inwestycji poza granice stanu".
  • "Jak opodatkowanie złota i srebra, które kupiłeś, różni się od opodatkowania Twojego 401(k)?".
  • Wiele "innych stanów nie opodatkowuje zakupów metali szlachetnych....".
  • "To [ustawodawstwo] znormalizowałoby traktowanie, co jest właściwe".
  • "To wyrównałoby szanse z pozapaństwowymi depozytariuszami...."

Twój następny krokZadzwoń

do

U.S. Money Reserve pod numer 1-844-307-1589, aby dowiedzieć się więcej o kupnie metali szlachetnych i przechowywaniu ich w depozycie lub włączeniu metali szlachetnych do samodzielnie zarządzanego konta IRA.

złoto i srebro prawa oszczędzania na emeryturę sezon podatkowyShare this postFacebookTwitterLinkedInPowiązane postyThe 2021 Type 2 Silver Eagle Has Landed at U.S. Money Reserve2021-09-01Learn
How Silver Proof Coins Are Made at the San Francisco Mint2021-08-27Have
You Seen the All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Jak kupować złoto?
2021-07-30Złoto fizyczne kontra złoto papierowe: Jaki jest najlepszy sposób na kupno złota?
2021-07-28Co to jest ustawa o monecie wolności?
2021-07-23