Prezes U.S. Money Reserve o tym, jak chronić swój majątek

image

Zwiększona niestabilność gospodarcza. Brexit. Bezrobocie. Powolny wzrost gospodarczy. To wszystko są powody, aby podjąć kroki w celu ochrony przyszłości swojej rodziny, mówi prezes U.S. Money Reserve Angela "Angie" Koch w artykule Why It's Imperative to Protect Your Future. Artykuł Koch, zamieszczony na HuffingtonPost.com, mówi o zagrożeniach, jakie niosą ze sobą te aktualne sprawy i daje wskazówki, jak zmniejszyć swoje szanse na bycie negatywnie dotkniętym. Czytaj dalej, aby podsumować dzisiejsze czynniki ryzyka i podkreślić kilka najistotniejszych rad Koch, a następnie przejdź do Huffington Post, aby przeczytać cały artykuł.

Aktualne zagrożenia, które mogą zniszczyć Twoją przyszłość finansową - szybkoZabezpieczenie przyszłości

finansowej Twojej rodziny jest ważne nie tylko ze względu na wzrost niestabilności gospodarczej, kulturowej i politycznej na całym świecie, ale również dlatego, że życie może rzucić Ci nieoczekiwaną piłeczkę w dowolnym momencie. Ponad jedna trzecia Amerykanów, 39 procent, twierdzi, że ich osobista sytuacja finansowa powoduje u nich utratę snu, a liczba ta jest o 11 punktów procentowych wyższa niż w zeszłym roku, donosi Marketplace-Edison Research Poll. Zanim stracisz sen o tym, jak przyszłość finansowa Twojej rodziny może wymknąć się spod kontroli, podejmij kroki w celu zrozumienia dzisiejszych najbardziej palących zagrożeń. Koch wskazuje na następujące czynniki ryzyka jako najbardziej prawdopodobne, aby negatywnie wpłynąć na Twoją przyszłość finansową.

Wzrost niepewności gospodarczej na skalę międzynarodowąGdy

zarówno Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW), międzynarodowa organizacja, która stara się promować globalną stabilność gospodarczą, jak i Światowe Forum Ekonomiczne ogłaszają, że perspektywy finansowe dla świata wyglądają źle, doświadczeni posiadacze majątku zwracają na to uwagę. W kwietniu MFW ostrzegł o globalnych zagrożeniach dla stabilności finansowej, w tym o zwiększonym ryzyku w gospodarkach rozwiniętych. W październiku globalny finansowy watchdog dodał, że "średnioterminowe ryzyka nadal się budują", a cykliczne i strukturalne wyzwania nadal utrudniają postęp instytucji finansowych, oprócz niskiego wzrostu gospodarczego, niskich stóp procentowych i słabej rentowności.

Koch zauważa również, że już w styczniu Światowe Forum Ekonomiczne przewidziało największe zagrożenia dla światowej stabilności w 2016 roku, z których wiele zmaterializowało się w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Zagrożenia te obejmują bezrobocie, konflikty międzypaństwowe, upadek niestabilnych rządów i duże, wymuszone migracje.

Rozdarte

wody między USA a Wiel

ką Brytanią.

Na poparcie swoich obaw o globalną niestabilność gospodarczą Koch wskazuje na fakt, że Wielka Brytania nie znalazła jeszcze sposobu na opuszczenie Unii Europejskiej bez wpędzenia systemu w spiralę spadków, mimo że od głosowania za Brexitem minęło już ponad 60 dni. Dopóki najbliższy sojusznik USA nie uporządkuje własnej przyszłości gospodarczej, pewien segment amerykańskiej gospodarki może pozostać w zawieszeniu.

"Trudno jest prowadzić poważną rozmowę o tym, jak mogą wyglądać przyszłe stosunki handlowe między USA a Wielką Brytanią" - mówi przedstawiciel ds. handlu USA Michael Froman, a mgliste relacje między dwiema najbardziej wpływowymi gospodarkami świata mogą prowadzić do negatywnych konsekwencji gospodarczych na skalę międzynarodową.

Bezrobocie i spowolnienie w kluczowych sektorach gospodarki w krajuW

sierpniu gospodarka amerykańska dodała tylko 151 tys. nowych miejsc pracy, zauważa Koch, a miesięczny raport o zatrudnieniu wskazał na spowolnienie w kluczowych sektorach gospodarki, które tradycyjnie oferowały dobrze płatne miejsca pracy.

Co więcej, we wrześniu stopa bezrobocia w USA wzrosła do 5 procent, w porównaniu do 4,9 procent w poprzednim miesiącu i rozminęła się z oczekiwaniami rynku, donosi U.S. Bureau of Labor Statistics za pośrednictwem Trading Economics.

Podsumowując, mówi Koch, czynniki te wskazują, że ryzyko gospodarcze jest wysokie

. "Zasadniczo każdy, kto posiada aktywa, jest narażony na ryzyko negatywnego wpływu każdego z tych czynników" - radzi. Co więc ma zrobić sumienny posiadacz majątku? Przygotować się na najgorsze, podejmując następujące ochronne, ale praktyczne środki.

Jak chronić swój majątek w świetle współczesnych zagrożeń1

.

Podejmuj mądre decyzje dotyczące portfela finansowegoPodobnie jak

wielu doświadczonych planistów finansowych, pierwszą radą Kocha jest dokonywanie mądrych wyborów, jeśli chodzi o budowanie "dobrze zaokrąglonego portfela akcji, obligacji, nieruchomości i metali szlachetnych, aby zapewnić sobie najlepszy długoterminowy zwrot z pieniędzy". Szukaj aktywów, których zwroty nie poruszały się historycznie w tym samym kierunku i w tym samym stopniu, donosi Fidelity za pośrednictwem Forbes, a najlepiej aktywów, których zwroty zazwyczaj poruszają się w przeciwnych kierunkach. "W ten sposób, nawet jeśli część portfela spada, reszta portfela, miejmy nadzieję, rośnie. "

Koch zachęca czytelników, aby nie stronili od alternatywnych środków dywersyfikacji również, takich jak dzieła sztuki, złote monety i użytkowe metale szlachetne, aby jeszcze bardziej chronić swoje dochody przed wahaniami gospodarczymi. "Aktywa takie jak złoto oraz złote i srebrne monety od dawna są określane jako 'aktywa bezpiecznej przystani', ponieważ utrzymują wartość nawet wtedy, gdy waluta papierowa może tracić na wartości" - mówi Koch.

"Dywersyfikacja portfela finansowego jest mądrą decyzją w tych niepewnych ekonomicznie czasach, a znalezienie odpowiednich informacji jest kluczowe" - mówi Philip N. Diehl. Pierwszy krok do uzyskania tych informacji jest o kliknięcie dalej. Zapisz się, aby otrzymać zestaw informacyjny U.S. Money Reserve's Gold Information Kit już dziś. Jest on bezpłatny i zawiera wszystko, co należy wiedzieć przed dokonaniem zakupu metali szlachetnych.

2. Sprawdź swoje ubezpieczenieKoch

's

next piece of advice for protecting your family's future is to regularly review all of your insurance coverages, including your health, homeowner, auto, mortgage, and life insurance policies. W przypadku, gdy stanie się coś niewyobrażalnego lub zachorujesz i nie będziesz w stanie pokryć miesięcznych rachunków, połączenie odpowiednich ubezpieczeń może pomóc w zapewnieniu ochrony domu, przyszłości finansowej i spokoju ducha Twojej rodziny.

3. Zbuduj swój fundusz emerytalny

"Solidne gniazdko" jest "kluczowym źródłem przyszłego dochodu", mówi Koch. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia, należy co roku dokonywać przeglądu funduszu emerytalnego. Czy Twój zestaw akcji, funduszy, metali szlachetnych i innych aktywów finansowych odpowiada Twojemu wiekowi i celom emerytalnym? Jeśli nie, podejmij kroki w celu ponownego dostosowania.

4. Przygotuj się na najgorsze Chociaż

jest to niewygodny temat do konfrontacji, planowanie na czas, kiedy może już nie być w pobliżu jest ważnym krokiem w ochronie swojej przyszłości, zauważa Koch. Upewnij się, że beneficjenci Twojego konta są aktualni, podjąłeś działania w celu zaplanowania swojego majątku i że Twój testament odzwierciedla Twoje najbardziej aktualne udziały i zamiary.

Choć proste w swej naturze, cztery wskazówki Kocha są praktycznymi środkami, które możesz wprowadzić w życie, aby zapewnić, że nic nie zakłóci finansowej przyszłości Twojej rodziny.

"

Jeśli

chodzi o złote i srebrne monety, sztabki i kruszce, Account Executives U.S. Money Reserve wiedzą, o czym mówią. U.S. Money Reserve to jedyna firma zajmująca się złotem, prowadzona przez byłego dyrektora Mennicy Amerykańskiej, której zaufało już ponad 400 000 klientów. Nasi Account Executives rozumieją, że żaden portfel nie jest taki sam i że tak jak Twoja rodzina, Twój portfel jest unikalny. Pozwól nam pomóc Ci zobaczyć, jak posiadanie metali szlachetnych może wpasować się w Twoją przyszłość. Zadzwoń pod numer 1-844-307-1589

, aby uzyskać bezpłatną, indywidualną konsultację już dziś. Nasi Account Executives są doświadczeni, kompetentni i gotowi odpowiedzieć na Twój telefon.

Przeczytaj wszystkie artykuły Angie Koch, w tym Dlaczego należy koniecznie chronić swoją przyszłość, na stronie The Huffington Post.

doradcy finansowiglobalna

gospodarkaochrona

majątkuShare this postFacebookTwitterLinkedInPowiązane postyHave You Seen the All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Jak kupować złoto?
2021-07-30Złoto fizyczne vs. złoto papierowe: Jaki jest najlepszy sposób na kupno złota?
2021-07-28Czy platyna jest lepsza od złota? Oto, co mówią eksperci.
2021-06-11Źródła aktualnych informacji o metalach szlachetnych2021-04-28Jak wygląda
rynek złota w 2021 roku? Oto co mówi Światowa Rada Złota.
2021-04-16