2018 Proof American Eagle Gold Coins Have Arrived

image

Rosnące napięcie na świecie. Nadciągające wojny handlowe. Rynkowe ataki paniki! Jeśli kiedykolwiek był czas, by martwić się o swoje długoterminowe bezpieczeństwo finansowe, to właśnie teraz nadszedł ten moment. Eksperci przewidują, że ceny złota w 2018 roku osiągną poziom 1400 dolarów, jeśli nie 1500 dolarów za uncję, z powodu zawirowań geopolitycznych, ograniczeń w podaży i innych czynników. Aby pomóc Ci przygotować się na to, co Cię czeka, wypuściliśmy naszą złotą monetę 2018 Proof American Eagle Gold Coin wcześniej niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiedz się więcej o jednej z najpiękniejszych złotych monet na świecie i jak możesz kupić tegoroczną złotą monetę Proof American Eagle zanim zniknie z rynku.

Czym są Złote Monety 2018 Proof American Eagle?

Proof Gold American Eagles to specjalne złote monety, które przechodzą unikalny proces bicia w zakładzie Mennicy Amerykańskiej w West Point.

"Mennica amerykańska podejmuje niezwykłe wysiłki, aby wyprodukować oszałamiająco piękną monetę, w tym wielokrotne bicie i polerowanie półfabrykatów monet, aby uzyskać szczegóły projektu i lśniące pole charakterystyczne dla monety" - mówi Philip N. Diehl, prezes U.S. Money Reserve i były dyrektor mennicy amerykańskiej.

Proces ten rozpoczyna się od ręcznego podawania wypolerowanych krążków monetarnych (w zasadzie kawałków złota, które wyglądają jak czyste monety) do pras wyposażonych w specjalne matryce - informuje Mennica Amerykańska.

Każda moneta jest następnie wielokrotnie wybijana, czyli stemplowana. Ta część procesu jest co daje Proof American Eagles ich oszronione, szczegółowe obrazy, które wydają się "unosić nad lustrzanym polu. "

2018 Proof American Eagle Gold Coin Design

  • Awers (głowa) jest oparty na klasycznym greckim wzorze autorstwa jednego z największych grawerów narodowych, Augustusa Saint-Gaudensa. Projekt przedstawia Lady Liberty kroczącą w kierunku widza.
  • Rewers (ogon) przedstawia samca orła niosącego gałązkę oliwną, lecącego nad gniazdem z samicą orła i pisklętami.

Wybrane Proof American Eagles są zamknięte i dźwiękowo zapieczętowane w odpornych na uderzenia, odpornych na manipulacje plastikowych skrzyniach przez niezależną firmę gradingową, aby chronić ich stan i design.

Jeśli posiadasz już złotego Amerykańskiego Orła w wersji bulionowej, możesz się zastanawiać, czy warto poświęcić czas i pieniądze na zakup Proof Gold American Eagles. Czy poza opakowaniem i połyskiem, jest naprawdę duża różnica między tymi dwoma monetami? Odpowiedź brzmi: tak.

Proof Gold American Eagles są czymś więcej niż tylko pięknymi złotymi monetami. Mogą one pracować jako potężny środek ochrony bogactwa, zbyt.

Jaka jest różnica między Proof Gold American Eagles i Bullion Gold American Eagles?

W porównaniu do monet bulionowych, certyfikowane złote monety proof mogą zapewnić właścicielom metali szlachetnych sposób na zminimalizowanie ryzyka i maksymalizację zysku w dłuższym okresie czasu. W przeciwieństwie do monet bulionowych, monety proof są oceniane i klasyfikowane pod kątem ich stanu i rzadkości przez niezależny serwis ratingowy, taki jak Professional Coin Grading Service (PCGS). Im wyższa ocena, tym doskonalsza - i, często, droższa - moneta.

Złote monety Proof American Eagle mogą być szczególnie potężne dla tych, którzy szukają długoterminowego potencjału zysku. Podczas gdy cena Złotej Amerykańskiej Monety Kruszcowej Orzeł jest przede wszystkim określona przez cenę spot złota i wagę monety w złocie, cena Proof American Eagle Gold Coin jest również związana z jej dostępnością i stanem.

W związku z tym, Złote Monety Proof American Eagle nie podlegają takiemu samemu poziomowi zmienności cen spot jak ich kruszcowe odpowiedniki. Kiedy warunki ekonomiczne zaczynają się wahać, można zobaczyć cenę Proof American Eagle Gold Coin wahać mniej niż jego odpowiednik kruszcu.

Ze względu na ich rzadkość, klasyfikacji i izolacji od zmienności rynku spot, Proof Amerykańskie Złote Monety Orzeł może osiągnąć większy potencjał, gdy trzymane przez dłuższy okres czasu. Z natury rzeczy, ich rzadkość pozwala na zwiększenie potencjału.

Co więcej, Złote Monety Proof American Eagle z U.S. Money Reserve są częścią ekskluzywnej prywatnej populacji PCGS. Każda etykieta monety jest ręcznie podpisana przez syna Ronalda Reagana, Michaela Reagana, co sprawia, że Złote Amerykańskie Orły 2018 Proof z U.S.

Money Reserve

bardziej wyjątkowe niż te, które można znaleźć gdzie indziej.

Monety Proof są zazwyczaj produkowane w niższych nakładach niż ich odpowiedniki z kruszcu, dzięki czemu są w stanie osiągnąć większy poziom rzadkości i uznania. Na przykład, w 1999 roku, w ramach bicia Złotego Amerykańskiego Orła, wyemitowano prawie 1,5 miliona monet bulionowych o wadze 1 uncji, ale wyprodukowano mniej niż 26 000 wersji próbnych. To jest Twoja szansa, aby przynieść do domu piękno i rzadkość Proof Gold American Eagle Coins. Zadzwoń pod numer 1-844-307-1589

już dziś!

Dlaczego warto kupić Złote Monety Amerykański Orzeł 2018 Proof?

Powody, dla których warto kupić złote monety Proof American Eagle są niemal zbyt liczne, by je zliczyć. Posiadanie tej monety jest jak posiadanie kawałka amerykańskiej historii.

"Złota moneta American Eagle Proof Coin jest w 100% amerykańska - wybita w Ameryce przez amerykańskich pracowników ze złota wydobytego w Ameryce" - mówi Diehl.

Co więcej, jest ona uhonorowaniem prezydenta Ronalda Reagana, prezydenta, który na zawsze pozostanie w pamięci jako złoty standard amerykańskiego przywództwa.

Pierwsza amerykańska złota moneta (Olympic Gold Commemorative Coin) od 51 lat została wybita w 1984 roku, w czasie urzędowania Reagana. Rok później Reagan podpisał Gold Bullion Act z 1985 roku, który na zawsze zmienił współczesną amerykańską własność złota. Ta przełomowa ustawa zapoczątkowała program Złotych Monet Amerykański Orzeł, który od tego czasu stał się jednym z najbardziej udanych programów monet produkowanych przez Mennicę Amerykańską. Dzięki Reaganowi, fizyczne złoto jest w zasięgu ręki dla tak wielu Amerykanów.

Gdzie mogę kupić 2018 Proof American Eagle Coins?

Możesz kupić 2018 Proof złote monety American Eagle przez U.S. Money Reserve, ale tylko do wyczerpania zapasów. Wszystkie monety mają klasę PCGS doskonałą PR-70 lub prawie nieskazitelną PR-69. Ze względu na ich bardzo pożądany stan, nie należy się spodziewać, że pozostaną w magazynie na długo.

Doświadczeni posiadacze złota wiedzą, że najlepiej byłoby, gdybyś dążył do posiadania wszystkich lat i nominałów emisji w ramach danego programu monetarnego, znanego również jako "seria z datą", i to w najwyższej klasie, na jaką Cię stać. Im mniej monet w danym gatunku, tym większe prawdopodobieństwo, że dana moneta będzie bardzo poszukiwana na rynku. Jest to podstawowa zasada popytu i podaży.

Rozważ to: Mniej niż 2 procent wszystkich 25 dolarów złotych monet American Eagle Proof z 1990 roku, które zostały wybite, posiadało bardzo pożądaną klasę PCGS PR-70. Biorąc pod uwagę ten fakt, na świecie istnieje dziś bardzo ograniczona ilość datowników Złotego Orła z oceną PCGS PR-70.

Weterani w posiadaniu złota wiedzą również, że dywersyfikacja z wieloma rodzajami złota, jak zarówno monety bulionowe, jak i monety proof, jest świetnym miejscem na początek, ale dalsza dywersyfikacja ze złotymi i srebrnymi monetami może zapewnić jeszcze więcej warstw bezpieczeństwa i spokoju ducha.

Srebrne Orły 2018 Proof są również dostępne do wyczerpania zapasów. Te srebrne monety są jednymi z najbardziej poszukiwanych monet na świecie. Każda moneta jest wykonana z czystego srebra próby 999 i wybita w renomowanej Mennicy Amerykańskiej w West Point. Podobnie jak ich złote odpowiedniki, te limitowane edycje 2018 Proof Silver Eagles posiadają ikoniczny amerykański design i są certyfikowane przez PCGS w najwyższych możliwych klasach. Czy może być bardziej doskonały dodatek do Twojego portfela metali szlachetnych?

Zadzwoń pod numer 1-844-307-1589

, aby zamówić zestaw złotych lub srebrnych monet Amerykańskich Orłów 2018 Proof dla siebie. Nigdy nie było lepszego momentu, aby wzmocnić swoją przyszłość finansową niż dziś! Gold American Eagleproof gold american eagleU.S. MintShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsThe 2021 Type 2 Silver Eagle Has Landed at U.S. Money Reserve2021-09-01Learn
How Silver Proof Coins Are Made at the San Francisco Mint2021-08-27Have You Se
en the

All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Jak kupować złoto?
2021-07-30Złoto fizyczne kontra złoto papierowe: Jaki jest najlepszy sposób na kupno złota?
2021-07-28Co to jest ustawa o monecie wolności?
2021-07-23